وکیل مهاجرت به آمریکا

بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا
  • انواع ویزای مهاجرت به آمریکا

  • مزایای داشتن وکیل مهاجرتی آمریکا

  • هزینه وکیل مهاجرت به آمریکا

زمانی که در مورد مهاجرت صحبت می‌کنیم، ابتدا کشورهای قدرتمند و پیشرفته‌ای به ذهن ما خطور می‌کند که ارزش سختی‌های مهاجرت را داشته باشند. این کشورها فرصت‌های بی نظیری برای مهاجران فراهم می‌کنند و معمولاً چندین روش برای مهاجرت به آنها وجود دارد. به طور مثال آمریکا یکی از این کشورهاست. به این منظور انتخاب وکیل مهاجرت برای متقاضیان مهاجرت به این کشورها از اهمیت بالایی برخوردار است. آمریکا یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای جهان است که مهاجرت به این کشور برای ایرانیان از شرایط خاصی برخوردار است و نیاز به وکیل مهاجرت آمریکا به شدت مورد نیاز است. لس آنجلس پرطرفدارترین شهر برای مهاجران ایرانی است که از قوانین خاصی نیز برخوردار است؛ به طوری که وکیل مهاجرت لس آنجلس به طور تخصصی به این مسئله می‌پردازد. البته همین ابتدا باید ذکر کنیم که ایرانیان برای مهاجرت به آمریکا باید امور مهاجرتی خود را ابتدا از طریق سفارت سوئیس و بعد سفارت آمریکا در سایر کشورها انجام بدهند و این پیچیدگی مهاجرت را بیشتر می‌کند.

انواع ویزای مهاجرت به آمریکا

وکلای مهاجرت به آمریکا قادرند از طریق سفارت آمریکا در سایر کشورها ویزای این کشور را برای متقاضیان بگیرند. در این مورد باید گفت که حدود 185 نوع ویزای مختلف برای مهاجرت به آمریکا وجود دارد که شامل، ویزای کاری، ویزای تحصیلی، ویزای توریستی، ویزای سرمایه گذاری و … هستند. اما این ویزاها در دو دسته کلی قرار می‌گیرند:

ویزای غیر مهاجرتی آمریکا

برای ورود افرادی که قصد مهاجرت کلی به آمریکا را ندارند، ویزای غیر مهاجرتی صادر می‌شود. جالب توجه است که برای اخذ این نوع از ویزا نیز باید از وکیل مهاجرت آمریکا کمک بگیرید. این نوع ویزا به منظور بازدیدهای موقت از ایالات متحده برای اهدافی مثل گردشگری، اشتغال، تجارت، تحصیل و یا ملاقات با اعضای خانواده صادر می‌شود. شایسته ذکر است که ویزای غیر مهاجرتی شامل محدودیت زمانی بوده و به تمدید احتیاج دارد.

ویزای مهاجرتی آمریکا

ویزای مهاجرتی آمریکا (به اختصار ویزای IV) برای افرادی صادر می‌شود که با استفاده از برنامه‌های مهاجرتی قصد زندگی در ایالات متحده را دارند. اخذ وکیل برای مهاجرت به آمریکا ضروری بوده و در قالب برنامه‌هایی مثل: لاتاری، سرمایه گذاری، ازدواج و … انجام می‌شود. این نوع از ویزاها غیر موقت هستند و نیازی به تمدید ندارند.

بسیار جالب است که حتی وکلای مختلف با تخصص‌هایی که دارند قادرند از روش‌های گوناگونی برای مهاجرت به آمریکا استفاده کنند. 

انواع متداول وکیل مهاجرتی آمریکا شامل:

وکیل مهاجرت تحصیلی به آمریکا

آمریکا به داشتن بزرگ‌ترین و معتبرترین دانشگاه‌های جهان معروف است. دانشگاه‌ها در این کشور امکانات بی‌نظیری را در اختیار دانشجویان قرار می‌دهند و حتی امکان پیدا کردن شغل مناسب در آمریکا را نیز فراهم می‌کنند. برای گرفتن ویزای تحصیلی لازم است گواهینامه SEVP و I20 آمریکا را اخذ کنید و از روش‌های مختلفی برای پذیرش در این دانشگاه‌ها استفاده کنید. لزوم داشتن وکیل برای مهاجرت به آمریکا در این شرایط انکارناپذیر است.

بیشتر بخوانید: هزینه وکیل مهاجرت به آلمان چقدر است؟

وکیل مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج

همه می‌دانیم که با ازدواج در آمریکا می‌توان از اقامت و حتی شهروندی این کشور بهره مند شد. اما این نوع مهاجرت شرایط خاص خود را دارد و ازدواج باید با فردی که اقامت آمریکا را دارد صورت بگیرد. از این طریق شما دعوت نامه دریافت می‌کنید، وارد آمریکا می‌شوید، ازدواج می‌کنید و بعد می‌توانید اقامت یا حتی حق شهروندی دریافت کنید.

بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا

بهترین وکیل مهاجرت آمریکا خصوصیاتی دارد که صلاحیت او را نسبت به سایر وکلا برتر می‌سازد. این نوع وکیل خلاصه خدماتی مثل ارائه مشاوره مهاجرتی، برعهده گرفتن وکالت انجام کارهای مهاجرت و خدمات جانبی مثل انتقال پول را ارائه می‌دهد. این وکیل مجوز و صلاحیت انجام این کار را دارد و در مواقع حساس و سرنوشت ساز می‌تواند به شما کمک کند.

مزایای داشتن وکیل مهاجرتی آمریکا

همانطور که تا الان متوجه شدید، روش‌های مختلفی برای مهاجرت به آمریکا وجود دارد که هر کدام از این روش‌ها با شرایط و ویژگی‌های یک فرد تناسب دارد. یکی از سخت‌ترین مراحل ذهنی مهاجرت را می‌توان انتخاب روش مناسب برای مهاجرت دانست. وکیل مهاجرتی به آمریکا می‌تواند با توجه به شرایط کنونی شما، قوانین آمریکا و مناسبات بین المللی، بهترین روش مهاجرت را انتخاب کند.

همچنین با انتخاب یک وکیل برجسته برای مهاجرت، مراحل مهاجرت بسیار سریع‌تر و راحت‌تر طی می شود. وکیل مهاجرت به آمریکا قادر است به شما در زمینه جمع آوری مدارک و طی کردن پروسه‌های اداره مشاوره دهد. همچنین می‌تواند مراحل پس از مهاجرت را برای شما آسان کند و از آشنایی شما با شرایط ایالت و شهر مقصدتان اطمینان یابد. شایسته ذکر است که شما با کمک یک وکیل مهاجرت به آمریکا می‌توانید از قانونی بودن فرایند مهاجرت خود اطمینان حاصل کنید.

شرایط حق شهروندی آمریکا

حق شهروندی یا سیتیزن شیپ آمریکا یک سند هویتی است که به عنوان تابعیت این کشور شناخته می‌شود. اخذ تابعیت آمریکا شرایطی دارد و به چند روش امکان پذیر است. متداول‌ترین نوع کسب شهروندی آمریکا، اخذ تابعیت برای کودکانی است که در این کشور به دنیا می‌آیند و در پی آن والدینشان تابعیت دریافت می‌کنند. از آنجایی که کسب شهروندی آمریکا هر روز سخت‌تر می‌شود، قطعاً به وکیل برای سیتیزن شیپ آمریکا احتیاج دارید.

هزینه وکیل مهاجرت به آمریکا

هزینه و حق الوکاله وکیل مهاجرت به آمریکا به عوامل مختلفی مثل شرایط فرد مهاجر، خدماتی که ارائه می‌کند و کشور مقصد بستگی دارد. به طوری که هزینه وکیل برای مهاجرت به آمریکا در حدود 2000 تا 10000 دلار تخمین زده می‌شود که در پرونده‌های مختلف متفاوت است؛ به طور مثال برای پناهندگی آمریکا یا دفاع از موکل اخراجی از آمریکا هزینه بیشتری لازم است. این هزینه‌ها را باید به هزینه سفر، هزینه اخذ ویزا و هزینه زندگی و اقامت در آمریکا اضافه کنید تا بودجه مورد نیازتان را تخمین بزنید.

برای کسب اطلاعات دقیق از هزینه مهاجرت به آمریکا، توصیه می‌کنیم با وکلای موسسه صلح میزان ارتباط برقرار نمایید.

بیشتر بخوانید: مزایای داشتن وکیل مهاجرت به انگلیس

مشاوره رایگان با وکیل مهاجرت آمریکا

یکی از ویژگی‌های بهترین وکیل برای مهاجرت به آمریکا این است که از هیچ فرصتی برای ارائه مشاوره فروگذار نخواهد کرد. موسسه صلح میزان با ارائه خدمات متنوع مهاجرتی مثل مشاوره آنلاین قادر است در این راه به شما کمک کند. این موسسه از بهترین وکلای مهاجرتی بهره می‌برد تا بهترین نتیجه را در ازای هزینه پرداخت شده برای متقاضیان عزیز فراهم آورد.  شما عزیزان می‌توانید برای ارتباط با مجرب‌ترین وکیل مهاجرت به آمریکا در تهران، با موسسه صلح میزان ارتباط برقرار نمایید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر