وکیل مهاجرت به استرالیا

مزایای داشتن وکیل مهاجرت استرالیا

 • انواع روش های مهاجرت به استرالیا

 • هزینه وکیل مهاجرت به استرالیا 

 • بهترین وکیل مهاجرت به استرالیا

 • وکیل مهاجرت به استرالیا در ملبورن

 • برای مهاجرت به استرالیا از کجا شروع کنم؟

 • مشاوره با وکیل مهاجرت به استرالیا

وکیل مهاجرت به استرالیا وکیلی است که امور مهاجرتی مربوط به استرالیا را انجام می دهد. اگر شما قصد سفر به کشورهای خارجه را دارید، قبل از هرکاری باید وکیل مورد نظر خود را انتخاب کنید. این وکلا از طرف کشور مقصد انتخاب می شوند تا امور مهاجرتی شما را به صورت قانونی انجام دهند. 

وکیل مهاجرتی استرالیا به شما کمک می‌کند مسیری راحت‌تر برای مهاجرت داشته باشید و بتوانید فرآيند اخذ ویزا را به کمک وکیل مهاجرت به سادگی انجام دهید.

مزایای داشتن وکیل مهاجرت استرالیا

بسیاری از افراد در هنگام سفر به کشوری دیگر تمایل دارند خودشان امور مهاجرتشان را انجام دهند. اما برخی به دلیل پیچیدگی پروسه اخذ ویزای استرالیا ممکن است از یک وکیل مجرب استفاده کنند که این روش بهتر و راحتتر است. 

در ادامه به برخی از مزایای داشتن وکیل مهاجرت به استرالیا اشاره می کنیم:

انواع روش های مهاجرت به استرالیا

بیشتر بخوانید: هزینه گرفتن وکیل مهاجرت به ترکیه

وکیل مهاجرت تحصیلی به استرالیا

استرالیا یکی از کشورهای پیشگام در ثبت نام دانش آموزان و دانشجویان برای تحصیل است و هر سال درآمد زیادی را از این طریق کسب می کند. یکی از اصلی ترین دلایل مهاجرت تحصیلی افراد به استرالیا، وجود دانشگاه های برتر و باکیفیت آن است.

 به این موضوع توجه داشته باشید که دریافت ویزای تحصیلی استرالیا به آسانی امکان پذیر نمی باشد. بهتر است برای عدم اشتباه در این مسیر و انجام درست مراحل اخذ ویزا، از یک وکیل مجرب و حرفه ای استفاده کنید تا در این صورت تحصیل شما در کشور مقصد با مشکل روبرو نشود.

هزینه وکیل مهاجرت به استرالیا

همانطور که گفتیم شما می توانید مراحل مهاجرت به استرالیا را بدون داشتن وکیل نیز انجام دهید اما این کار کمی پیچیده است و ممکن است با مشکل روبرو شوید. از آنجا که شما با تمام قوانین و مقررات پیچیده مهاجرت آشنا نیستید، وجود وکیل مهاجرت به استرالیا می تواند کمک بسیاری به شما در این زمینه کند. به طور معمول وکلای مهاجرت برای مواردی غیر از پر کردن فرم‌ها بیش از 2 هزار دلار دریافت می‌کنند. اما هزینه های وکیل مهاجرت  به استرالیا برای برنامه‌های ویزای موقت و یا دایمی که پیچیده نیستند معمولا در حدود 1500 تا 3000 دلار و برای ویزاهای پیچیده تر در محدوده 2000 تا 6000 دلار است.

بهترین وکیل مهاجرت به استرالیا

امروزه وکلای بسیاری وجود دارند که امور مهاجرت به استرالیا و غیره را انجام می دهند. در شهر بزرگ تهران نیز این افراد وجود دارند. اما بهترین وکیل مهاجرت استرالیا را میتوانید در سایت صلح میزان پیدا کنید.

وکیل مهاجرت به استرالیا در ملبورن

در سالیان اخیر کشور استرالیا به یکی از کشورهای پرطرفدار برای مهاجرت تبدیل شده است. درآمد بالا، تنوع فرهنگی، قومی و نژادی، شهرهایی با کیفیت‌ زندگی در کلاس جهانی و نرخ اشتغال بالا، از دلایل افزایش مهاجرت به استرالیا می باشد. این کشور خودمختار بنا به برخی از ویژگی های شما، امتیازاتی را اختصاص داده که با داشتن آنها شانس بیشتری برای مهاجرت به این کشور خواهید داشت.

برای مهاجرت به استرالیا از کجا شروع کنم؟

در سالیان اخیر کشور استرالیا به یکی از کشورهای پرطرفدار برای مهاجرت تبدیل شده است. درآمد بالا، تنوع فرهنگی، قومی و نژادی، شهرهایی با کیفیت‌ زندگی در کلاس جهانی و نرخ اشتغال بالا، از دلایل افزایش مهاجرت به استرالیا می باشد. این کشور خودمختار بنا به برخی از ویژگی های شما، امتیازاتی را اختصاص داده که با داشتن آنها شانس بیشتری برای مهاجرت به این کشور خواهید داشت.

 برخی از این فاکتورهای مهم عبارتند از:

 • سن افراد
 • زبان انگلیسی
 • مدرک تحصیلی

 

1- سن

یکی از این امتیازات سن است. افرادی که رنج سنی بین 25 تا 32 سال را دارند، شانس بیشتری برای مهاجرت خواهند داشت. فاکتور مهم بعدی، زبان است. 

 

2- زبان

برای مهاجرت به استرالیا باید به زبان آن کشور مسلط باشید تا زندگی راحتی را تجربه کنید. 

 

3- مدرک تحصیلی

مورد بعدی، مدرک تحصیلی می باشد. داشتن مدرک تحصیلی پی اچ دی از دانشگاه استرالیا و یا خارج از آن، مدرک کارشناسی یا ارشد از دانشگاه‌های استرالیا و یا خارج از آن، داشتن مدرک کاردانی یا تایید سابقه کار حرفه‌ای در حد کاردانی در داخل استرالیا و یا خارج از آن.

برخی دیگر از موارد عبارتند از:

 • حداقل 12 ماه سابقه فعالیت حرفه ای در استرالیا                               
 • تحصیل در مناطق با تراکم جمعیت پایین در خاک
 • امتیاز شریک زندگی                                                                             
 • نمره زبان خارجی دیگری غیر از انگلیسی که مورد تایید اداره مهاجرت استرالیا است.

مشاوره با وکیل مهاجرت به استرالیا

گروه وکلای صلح میزان با داشتن پرونده های موفق در امور مهاجرت به استرالیا با افتخار شما را در این مسیر همراهی میکند. کافیست هم اکنون با وکیل مهاجرت به استرالیا تماس بگیرید.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر