وکیل مهاجرت به آلمان

انواع روش های مهاجرت به آلمان
  • وکیل مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج

  • وکیل مهاجرت تحصیلی به آلمان

  • هزینه وکیل مهاجرت به آلمان

  • بهترین وکیل مهاجرت به آلمان

  • وکیل مهاجرت در هامبورگ

  • مشاوره با وکیل مهاجرت به آلمان

کشور آلمان مکانی مناسب برای زندگی و کار شناخته شده است و بنابراین برای مهاجران به مقصدی جذاب‌تر از همیشه تبدیل شده است. محبوبیت آلمان برای مهاجرت دلایل بسیار زیادی همانند امنیت اجتماعی، استانداردهای بالای زندگی و فرآيند سریع و سازمان یافته تری برای مهاجرت دارد.

در واقع می‌توان گفت پاسپورت آلمانی قدرتمندترین پاسپورت جهان است و همین موضوع باعث افزایش تقاضای مهاجرت به آلمان و پیچیده شدن فرآيند قانونی مهاجرت شده است، بنابراین برای افزایش شانس موفقیت پرونده‌ی خود حتما به یک وکیل مهاجرت برای آلمان نیاز خواهید داشت.

وکیل مهاجرتی آلمان به شما کمک می‌کند تا از سردرگمی قبل از مهاجرت رهایی بیابید و بتوانید فرآيند اخذ ویزا را به کمک وکیل مهاجرت به سادگی انجام دهید.

انواع روش های مهاجرت به آلمان

مهاجرت به آلمان روش‌های مختلفی دارد و شما می‌توانید با مشورت با یک وکیل مهاجرت آلمان برای هر نوع ویزا که با خواسته‌ی شما مطابقت دارد، درخواست دهید.

انواع ویزا و روش‌های مهاجرت به آلمان شامل موارد زیر می‌شود:

وکیل مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج

ساکنان آلمان می‌توانند شریک زندگی خود را به آلمان بیاورند بنابراین اگر شما با یک شهروند آلمان ازدواج کرده‌اید می‌توانید با راهنمایی وکیل مهاجرتی آلمان و فراهم کردن شرایط مورد نیاز، به آلمان مهاجرت کنید.

شرایط مورد نیاز جهت مهاجرت از طریق ازدواج شامل:

وکیل مهاجرت تحصیلی به آلمان

ویزای تحصیلی آلمان به دانشجویانی داده می‌شود که مدرک پذیرش از طرف دانشگاه را دریافت کرده باشند. این دانشجویان با استفاده از تجارب وکلای مهاجرت به آلمان می‌توانند به راحتی برای تحصیل در آلمان اقدام کنند.

کشور آلمان از معدود کشورهایی می‌باشد که تحصیل در آن رایگان است و به همین دلیل تقاضا برای مهاجرت تحصیلی به آلمان بسیار گسترده است. بنابراین اخذ ویزای تحصیلی مستلزم همراهی یک وکیل جهت مهاجرت به آلمان است.

شرایط مورد نیاز برای مهاجرت تحصیلی به آلمان داشتن گواهی پایان تحصیلات دبیرستان در ایران و داشتن حداقل مدرک زبان آلمانی می‌باشد.

بیشتر بخوانید: هزینه و مزایای وکیل مهاجرت به آمریکا

هزینه وکیل مهاجرت به آلمان

هزینه وکیل برای مهاجرت به آلمان معمولا کمی بالاست و جدا از هزینه وکیل،‌ باید هزینه‌های ثابتی را جهت اخذ ویزا بپردازید.

به عنوان مثال هزینه‌ی اخذ ویزای بلند مدت مبلغ 99 یورو و هزینه‌ی ویزای کوتاه مدت 60 یورو می‌باشد. همچنین هزینه وکیل برای مهاجرت به آلمان در بسیاری از موارد ممکن است به صورت ساعتی محاسبه شود یا به صورت کلی بین 150 الی 500 دلار هزینه داشته باشد، اما به صورت کلی می‌توان گفت هزینه‌ی وکیل برای مهاجرت به آلمان بستگی به روش مهاجرت شما و پیچیدگی پرونده‌ی شما دارد و به عنوان مثال ممکن است حق الزحمه وکیل مهاجرت کاری به آلمان با حق الزحمه وکیل مهاجرت تحصیلی متفاوت باشد.

بهترین وکیل مهاجرت به آلمان

استخدام بهترین وکیل برای مهاجرت به آلمان می‌تواند تاثیر زیادی در موفقیت پرونده‌ی شما داشته باشد. بنابراین وکیل مورد انتخاب شما باید دانش و تجربه کافی در مسائل حقوقی و مهاجرت را داشته باشد. هنگام انتخاب بهترین وکیل برای مهاجرت به آلمان حتما باید سوابق نتایج کاری وکیل مورد نظر را بررسی نمایید و با توجه به میزان بودجه‌ی خود، بهترین وکلای مهاجرت به آلمان را انتخاب نمایید.

وکیل مهاجرت در هامبورگ

شما می‌توانید با بهترین وکلای ایرانی و خارجی مشاوره نمایید و از دقیق ترین شرایط و اخبار مهاجرت مطلع شوید. وکیل مهاجرت در هامبورگ با توجه به اطلاعات بروز و تسلط کامل به زبان و شرایط می‌تواند بسیار به شما کمک کند.

مشاوره با وکیل مهاجرت به آلمان

جهت مهاجرت به آلمان و اخذ اقامت نیاز به یک وکیل مجرب و مطلع دارید و بهتر است پیش از هر اقدامی با یک وکیل مشورت نمایید. مشاوره با وکیل می‌تواند به صورت حضوری یا به صورت تلفنی انجام شود. اگر شرایط مراجعه حضوری به وکیل را نداشتید می‌توانید از طریق شماره تماس وکیل مهاجرت به آلمان صلح میزان از مشاوره تلفنی استفاده نمایید. با تماس با شماره تلفن وکیل مهاجرت به آلمان میتوانید مشاوره رایگان بگیرید.

5/5 - (2 امتیاز)

2 دیدگاه

  1. سلام خدمت شما
    ایا با معدل 13.75 در کارشناسی مکانیک و نمره 6.5 ایلتس و سن 30 سال امکان گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در کشور المان وجود دارد؟ اگر المانی در حد b1 باشد چطور؟ در یر این صورت چه راهی برای رسیدن به المان پیشنهاد میکنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر